preloader
IT Podpora - konzultace - automatizace - it projekty

SOUSTŘEĎTE SE NA TO, CO UMÍTE NEJLÉPE

  • Přestalo něco fungovat?
  • Počítač už není tak rychlý jako dřív?
  • Strávíte vy nebo vaši zaměstnanci hodiny tím, že něco přepisujete a klikáte?
  • Váš známý, který "rozumí počítačům", na vás nemá čas?

Pokud si tyto či podobné otázky kladete, jste tady správně.

NAŠE SLUŽBY

IT HELPDESK - SPRÁVA SYSTÉMŮ - AUTOMATIZACE

a mnoho dalšího...

Ať už potřebujete uživatelskou pomoc s Office aplikacemi, správu serverů či SQL databází, automatizace procesů nebo vypracování projektu a konzultace - nic v IT světě nám není cizí. Máme letité zkušenosti a spolupracovali jsme na řadě velkých projektů. Rádi vám předáme naše zkušenosti třeba prostřednictvím konzultací.

Nebo byste rovnou chtěli vyvinout software či integraci systémů, které již využíváte? Nás tohle nejen živí, ale především nás to baví. Jsme tým mladých, energických inženýrů, kteří v IT světě chodí jako ve vlastních botách.

NENECHÁME VÁS VE ŠTYCHU

Detailní přehled služeb

IT Helpdesk

Je nám jedno, jestli jste jedna osoba, nebo firma s 20 a více zaměstnanci. Umíme se postarat o všechny. Máme prvotřídní helpdesk prostředí, kde uvidíte podrobný přehled všech požadavků. O všem jste informováni. Zakládáme si na dodržování SLA. Slovo "nevím" nemáme rádi. Právě naopak - každá výzva nás těší a dělá z nás ty nejlepší v oboru.

Správa infrastruktury

Ať už máte jen pracovní stanice nebo servery, postaráme se o všechno. Spravujeme všechny síťové prvky včetně tiskáren. Naše prostředky a nástroje nám umožňují mít celou vaši IT infrastrukturu pod palcem a plným monitoringem. Díky proaktivní správě vyřešíme 90% všech problémů ještě před tím, než se o nich dozvíte. Posíláme pravidelné reporty, posilujeme kybernetickou bezpečnost a školíme vás i vaše lidi.

Automatizace

Pravidelně něco přepisujete do Excelu nebo nějakého formuláře? Máte pocit, že vělká část vaší práce zabere "klikání" nebo ruční přepisování dat? Automatizace procesů děláme vždy na míru konkrétnímu požadavku. Máme za sebou řadu projektů a tisíce ušetřených hodin naších klientů.

Integrace

Máte ve firmě řadu let zaběhlé aplikace, ale ty nemají zajištěnou výměnu dat? Naprogramujeme vám integraci mezi systémy a zajistíme tak nejen bezproblémový chod a bezchybnou výměnu dat, ale především vám tím ušetříme čas. Firmy často ani nemají ponětí o tom, že jejich systémy mezi sebou již umí komunikovat. My to zjistíme, a případně vyladíme.

Konzultace a poradenství

Nejsme reaktivní. Budeme vás tlačit do rozvoje správným směrem tak, aby vás to posunulo dopředu. Přenechte na nás nákup SW či HW. Umíme vám poradit s výběrem před samotným nákupem a doporučíme vám dodavatele s nejlepší cenou. Pokud vám něco dodáme my, máte navíc jistotu, že o to bude postaráno.

Tvorba webu na míru

Webové stránky jsou prezentací vaší firmy, osoby a vašich služeb. V dnešní době jsou navíc jedním z prvních prostředků komunikace. Skvělý web je jedním z prvních kroků být lepší než vaše konkurence. Vyrobíme vám prezentační web tak, aby váš zákazník na první pohled poznal, co děláte a jak mu vaše služby pomůžou.

0

IT specialistů

0 +

Projektů

0 +

Webů, které vydělávají

0 +

Ušetřených hodin díky automatizaci či integraci
Kdo jsme?

JSME TI CO POSUNOU VÁŠ BUSINESS NA NOVÝ LEVEL.

Jsme tým, která vám pomůže automatizovat, spravovat IT prostředí, pomáhat s běžnými problémy vašim lidem. Na nás se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem.

Především ale chceme být vašim partnerem.

POMÁHÁME JEDNOTLIVCŮM I FIRMÁM RŮST

RPA Specialisté

Náš team

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Molestiae eveniet earum quo, explicabo ut voluptates sunt a illo aliquid ipsam! elit. Molestiae eveniet earum quo,

Detailně

Úspěšné projekty

Podívejte se na úspěšné projekty Vašich robotických brigádníků RPA

Telefon:

+420 776 180 090

EMAIL:

info@itbros.cz

Adresa:

Nové sady 988/2, Brno